fbpx
Náš tým

MUDr. Lucia Hrabovská

Kvalifikovaná a uznávaná lékařka korektivní a estetické medicíny. Je držitelkou mnoha certifikátů pro aplikaci kyseliny hyaluronové, aplikaci botulotoxinu, mezoterapie či ošetření chemickým peelingem. Svoje znalosti a zkušenosti získává na mezinárodních kongresech a  pravidelně absolvuje školení na zahraničních klinikách uznávaných po celém světě.

Vystudovala 3. lékařskou fakultu UK v Praze a po promoci působila několik let ve Velké Británii v prestižních nemocnicích jako lékařka, kde byla zařazena i do specializačního oboru GP. Po návratu do Prahy úspěšně složila státní atestační zkoušku v oboru praktické lékařství pro dospělé.

Jelikož ji ale stále více a více fascinovala a lákala estetická medicína, rozhodla se právě pro ni. Specializuje se na výplně kyselinou hyaluronovou , hlavně rtů a dále na aplikaci botulotoxinu.

Nadále se každoročně aktivně zúčastňuje školení v zahraničí i doma, absolvuje různě kongresy a workshopy v oblasti estetické medicíny.

Je členkou České lékařské komory, členkou Sdružení Praktických lékařů CR- SPL ČR a také členkou GMC- General Medical Council ( Britská Lékařská komora)