fbpx
Náš tým

MUDr. Lucia Hrabovská

Kvalifikovaná a uznávaná lékařka korektivní a estetické medicíny. Je držitelkou mnoha certifikátů pro aplikaci kyseliny hyaluronové, aplikaci botulotoxinu, mezoterapie či ošetření chemickým peelingem. Svoje znalosti a zkušenosti získává na mezinárodních kongresech a  pravidelně absolvuje školení na zahraničních klinikách uznávaných po celém světě.

Vystudovala 3. lékařskou fakultu UK v Praze a po promoci působila několik let ve Velké Británii v prestižních nemocnicích jako lékařka, kde byla zařazena i do specializačního oboru GP. Po návratu do Prahy úspěšně složila státní atestační zkoušku v oboru praktické lékařství pro dospělé.

Jelikož ji ale stále více a více fascinovala a lákala estetická medicína, rozhodla se právě pro ni. Specializuje se na výplně kyselinou hyaluronovou , hlavně rtů a dále na aplikaci botulotoxinu.

Nadále se každoročně aktivně zúčastňuje školení v zahraničí i doma, absolvuje různě kongresy a workshopy v oblasti estetické medicíny.

Je členkou České lékařské komory, členkou Sdružení Praktických lékařů CR- SPL ČR a také členkou GMC- General Medical Council ( Britská Lékařská komora)

MUDr. Tarek Rashed

je plastickým chirurgem působícím na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. Taky působil na několika prestižních klinikách po celém světě.

MUDr. Rashed promoval na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Po dosažení lékařského titulu získával pracovní zkušenosti na několika prestižních pracovištích v zahraničí, a to v Krankenhaus der Barmherzigen Schwestern (Linz, Rakousko) a dále pak Kantonsspital Frauenfeld (Frauenfeld, Švýcarsko), Poté pokračoval ve studiu na Università degli Studi di Milano (Itálie), kde získal titul Dott. (MUDr). Po zakončení studia několik let pracoval v Istituto Policlinico San Donato (Fakultní nemocnice, Milán, Itálie): oddělení plastické chirurgie, jednotka rekonstrukčních operací končetin.

MUDr. Tarek Rashed absolvoval zahraniční stáže v Lucembursku a na Thaiwanu, kde působil pod vedením prof. Fu-Chan Wei.

Nadále se aktivně zúčastňuje mezinárodních i tuzemských kongresů a seminářů.

MUDr. Rashed plynule mluví několika jazyky ( arabsky, česky, anglicky, italsky, německy )

Je členem několika lékařských organizací:

Česká lékařská komora
Česká lékařská společnost J. E. Purkyně
Česká společnost chirurgie ruky
Česká společnost terapie ruky
General Medical Council – United Kingdom