fbpx

Omlazení pleti přístrojem Omnilux Revive

Přístroj Omnilux Revive aktivuje kolagen a stimuluje pokožku k její rychlejší regeneraci. Nejen, že účinně omlazuje pleť, ale v kombinaci s modrým světlem (Omnilux Blue) je skvělým pomocníkem při léčbě akné, hojení jizev a léčbě kožních nádorů.

Výhody přístroje Omnilux Revive

  • stimuluje buněčný mechanismus zodpovědný za obnovu tkáně a regeneraci
  • urychluje hojení tkání po zákrocích
  • povzbuzuje produkci kolagenu
  • bezbolestné omlazení pleti
  • v kombinaci s modrým světlem léčí akné

Omlazení pleti přístrojem Omnilux Revive

Omnilux Revive vyzařuje intenzivní viditelné červené světlo (633 nm). Využívá se pro obnovu a regeneraci tkání a aktivaci účinných látek a jejich průnik hluboko do tkáně.

Svítí vlnovou délkou, která je nejideálnější pro maximální aktivaci buněk, případně pro co nejlepší vstřebání účinných látek, které se na pleť před ošetření mohou nanést.

Funguje jako napínač pleti, povzbuzuje přirozenou tvorbu kolagenu, výborně se hodí k zásadnímu neinvazivnímu omlazení obličeje, krku i dekoltu. Je skvělý k hojení i jako světelný zdroj v rámci fotodynamické terapie při léčbě kožních nádorů.

Ošetření trvá 10-20 minut

Jak přístroj Omnilux funguje?

Technologie přístrojů Omnilux je založená na emisi úzkopásmového světla vydávaného LED diodami – nejedná se ani o laserové, ani o intenzivní pulsní světlo, ale o zcela speciální druh. Světlo Omnilux neobsahuje UVA, UVB ani infrazáření.

Jednotlivé aplikace terapie mají optimální účinek a intenzitu a vysokou bezpečnost pro pacienta. Firma Omnilux je lídrem v PDT světelných technologiích.

1 ošetření

390 Kč

balíček 10 ošetření

2900 Kč

Cena 1 ošetření ve spojení s jiným ošetřením ve stejný den u nás

190 Kč